Image
Find best premium and free Magento themes at Design4Magento.com

Rasta wata w Piasecznie

20.06.2013
Nie możemy o tym zapomnieć,  Rasta Wata była w Piasecznie na imprezie organizowanej przez stowarzyszenie DOBRA WOLA na rzecz osób upośledzonych umysłowo lub fizycznie. Koncerty miały być podziękowaniem dla wolontariuszy za ich wkład na rzecz stowarzyszenia przez cały rok, jednak oprócz nich było wiele innych osób-z całej Polski, Luxforum było widoczne podczas całej imprezy za sprawą koncertu Luxtorpedy i również zasmakowało naszej waty. Pozdrawiamy wszystkich, dzięki którym robienie waty było dla nas niesamowitą przygodą.

Kolorowo w ogrodzie

29.06.2013

Z okazji rozpoczęcia wakacji robiliśmy watę dla dzieci w ogrodzie. Tym razem tylko kolorową. Jednym słowem było to słodkie pożegnanie ze szkolnymi obowiązkami.

Przedszkole "Delfinki"

06.06.2013

Tego dnia Rasta wata została zaproszona przez niepubliczne przedszkole "Delfinki" w Ursusie na festyn rodzinny. Po całym po południu pełnym wrażeń dzieci dopiero na końcu imprezy zobaczyły naszą maszynę do waty. W nagrodę za ostatni taniec każdy otrzymał kupon na watę cukrową.

Przedszkole Sióstr Michalitek

08.06.2013

Po raz kolejny byliśmy gośćmi festynu dla przedszkolaków i ich rodziców w przedszkolu na Gołąbkach. Wesoła gromadka cały czas podbiegała w pięknych indiańskich strojach. Dziękujemy za miłą indiańską atmosferę wszystkim uczestnikom.

Ciechanów

01.06.2013

W Dzień Dziecka Rasta wata była gościem Galerii Mrówka w Ciechanowie. Wszystkie dzieci z okazji swojego święta otrzymywały duże waty cukrowe. Maszyna nie miała czasu na odpoczynek-kręciła bez przerwy od 10 do 18.